• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bttdd.zeytinburnusubesi
  • https://twitter.com/bttddzburnu

Anasayfa

Ramazan Ayı’nın rahmet, mağfiret ve kurtuluş iklimiyle, koronavirüs gibi insanlığı tehdit eden tüm olumsuzlukların sona ermesine vesile olması dileğiyle İslam Aleminin bu mübarek ayını tebrik ederiz.
23.04.2020
Tüm Dünya Çoçuklarıyla Birlikte Çoçuklarımızın Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramını 100.Yılını Kutluyoruz.
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Zeytinburnu Şubesi Yönetim Kurulu
23.04.2020
Günahların affedildiği Berat Kandili'nin bütün insanlığın kurtuluşuna vesile olmasını niyaz ediyoruz. Müslümanlar olarak bu geceyi, kendimizi ve niyetlerimizi gözden geçirme vesilesi kılmalıyız. Bu gece, dünyanın barış ve esenlik yurdu olması, mazlum halkların kurtuluşu için dua etmeliyiz. Rahmet ve bereket rüzgarlarının gönüllere dolduğu bu müstesna gecede yapacağımız duaların, sevgi ve kardeşliğimizi pekiştirmesini, kalplerimizden kini ve nefreti silmesini temenni ediyoruz. Ramazana bir an önce erişmeyi umut ederek, üyelerimizin ve tüm İslam aleminin Berat Kandili'ni tebrik ediyoruz.BTTDDZ.BURNU YÖNETİM KURULU
07.04.2020
27 ŞUBAT 2020 Perşembe gününü 28 ŞUBAT 2020 Cumaya bağlayan gece Regaib Kandilidir. Bu kandil, dini literatürümüzde üç aylar olarak bilinen, Recep ayı ile başlayıp, Şaban ayı ile devam eden, rahmeti, feyzi ve bereketi bol olan Ramazan ayı ile noktalanan huzur ve maneviyat mevsimine girdiğimizin de habercisidir.
27.02.2020
BATI TRAKYA TÜRKLERİ ZEYTİNBURNU KONGRESİNDE FATİH HACIBEDEL İLE DEVAM KARARI ALINDI 1968 yılında kuruluşunu yapan Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Zeytinburnu Şubesi 17'inci Olağan Genel Kurul Toplantısı'nı dernek lokalinde yaptılar. Tek liste ile yapılan genel kurulda Fatih HACIBEDEL ile devam kararı alındı.
03.02.2020
 2  ...