• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bttdd.zeytinburnusubesi
  • https://twitter.com/bttddzburnu

Anasayfa

29 Ocak Milli Direnişi Anma Programımı 28 Ocak Cumartesi Anıtkabir'de gerçekleştirilecektir.Anma Programına katılım sağlamak isteyen üyelerimizin Bilgi ve kayıt için 05359762318 nolu telefonunu 27 Ocak Cuma 20:00'a kadar aramaları rica olunur.
26.01.2017
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Zeytinburnu Şubesi Olağan Genel Kurulu 11 Ocak 2017 Çarşamba günü saat 20.00'da dernek merkezindeki konferans salonunda gerçekleştirildi. Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Av. Necmettin Hüseyin, Teşkilat Başkanı Musa Yurt, Genel Başkan Yardımcısı H. Vedat Meşeli, Genel Merkez Veznedarı Yrd. Doç Dr. Adnan Apti, Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Av. Hasan Hazıcı, İstanbul Batı Trakya Türkleri Spor Kulübü Başkanı Hakan Güler, BTTDD Gaziosmanpaşa Şube Başkanı Şaban Sakalı'nın katıldığı olağan genel kurul divan heyetinin seçiminden sonra saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı.
15.01.2017
Zeytinburnu'nda kurulu bulunan Batı Trakya Kuran Kursu Yaşatma Derneğinin Genel Kurulu 27 Aralık Salı günü dernek merkezinde yapıldı. Genel Kurulun Divan Başkanlığını Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Av. Necmettin Hüseyin, katip üyeliklerini Sedat Ferhatoğlu ve Serkan Güler yaptı. Batı Trakya Kuran Kursu Yaşatma Derneği Başkanı Ferit Doğan kendi dönemi ile alakalı faaliyetler hakkında konuşma yapıp üyelere teşekkür etti. Faaliyet, Denetim ve Kesin Hesap raporları Mustafa Uzun tarafından okundu ve yönetim kurulu oy birliği ile ibra edildi.
05.01.2017
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Zeytinburnu Şubesi’nin Olağan Kongresi 04 OCAK 2017 Tarihinde Saat:20.00’da Şube Merkezimizin Bulunduğu İstanbul İli Zeytinburnu İlçesi, 5 Telsiz Mahallesi, G-8 Sokak No:9/B Adresindeki Dernek Kongre Salonunda, Çoğunluk Sağlanamadığı Takdirde 11 OCAK 2017 Tarihinde Aynı Saat ve Yerde Aşağıdaki Gündemle Toplanacaktır.
24.12.2016
Bu gece peygamberimiz Hz Muhammed Mustafa SAV 'in dünyaya şereflendirdiği gecedir O peygamber ki insanların sapıklıkta sınır tanımadığı, cehalette en üst seviyelere ulaştığı, küfür ve şirkin kölesi olduğu bir zamanda dünyaya şeref vermiş ve dünyaya ilahi bir nur, rahmani bir şifa olmuştur Dularımız bu gece eksik olmasın, kalplerimiz imanla dolsun, kandiliniz mübarek Olsun.Yönetim Kurulu
11.12.2016
... 12 ...