• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bttdd.zeytinburnusubesi
  • https://twitter.com/bttddzburnu

Anasayfa

Zeytinburnu'nda kurulu bulunan Batı Trakya Kuran Kursu Yaşatma Derneğinin Genel Kurulu 27 Aralık Salı günü dernek merkezinde yapıldı. Genel Kurulun Divan Başkanlığını Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Av. Necmettin Hüseyin, katip üyeliklerini Sedat Ferhatoğlu ve Serkan Güler yaptı. Batı Trakya Kuran Kursu Yaşatma Derneği Başkanı Ferit Doğan kendi dönemi ile alakalı faaliyetler hakkında konuşma yapıp üyelere teşekkür etti. Faaliyet, Denetim ve Kesin Hesap raporları Mustafa Uzun tarafından okundu ve yönetim kurulu oy birliği ile ibra edildi.
05.01.2017
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Zeytinburnu Şubesi’nin Olağan Kongresi 04 OCAK 2017 Tarihinde Saat:20.00’da Şube Merkezimizin Bulunduğu İstanbul İli Zeytinburnu İlçesi, 5 Telsiz Mahallesi, G-8 Sokak No:9/B Adresindeki Dernek Kongre Salonunda, Çoğunluk Sağlanamadığı Takdirde 11 OCAK 2017 Tarihinde Aynı Saat ve Yerde Aşağıdaki Gündemle Toplanacaktır.
24.12.2016
Bu gece peygamberimiz Hz Muhammed Mustafa SAV 'in dünyaya şereflendirdiği gecedir O peygamber ki insanların sapıklıkta sınır tanımadığı, cehalette en üst seviyelere ulaştığı, küfür ve şirkin kölesi olduğu bir zamanda dünyaya şeref vermiş ve dünyaya ilahi bir nur, rahmani bir şifa olmuştur Dularımız bu gece eksik olmasın, kalplerimiz imanla dolsun, kandiliniz mübarek Olsun.Yönetim Kurulu
11.12.2016
Tüm vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramı'nı en içten duygularımızla kutluyor, ATATÜRK başta olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnet, şükran ve rahmetle anıyoruz."
28.10.2016
Kurban Bayramınız Kutlar, Sevdiklerinizle birlikte Daha Nice Bayramlar Geçirmeniz Dileğimizle BTTDDZ:BURNU şube Yönetim Kurulu
10.09.2016
... 10 ...