• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bttdd.zeytinburnusubesi
  • https://twitter.com/bttddzburnu

Anasayfa

Çanakkale Zaferimiz 102.yılı kutlu olsun. Vatanın bütünlüğü ve yüce Türk Ulusu'nun bağımsızlığı uğruna hayatlarını feda ederek en yüksek mertebeye erişen aziz şehitlerimizi rahmet, şükran ve minnetle anıyoruz.Şehit ve şühedamıza Cenab-ı ALLAH rahmet etsin.Dernek Ve Spor Yönetim kurulu
18.03.2017
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu 19 Şubat Pazar sabahı Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Zeytinburnu Şube Merkezi Toplantı Salonunda, Batı Trakya camiası ile kahvaltıda buluştu. Şube merkezine gelişinde Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Av. Necmettin Hüseyin, Zeytinburnu Şube Başkanı Fatih Hacıbedel, eski Genel Başkanlar Opr. Dr. Erol Kaşifoğlu, Opr. Dr. Mustafa Rumelili, Av. Ahmet Uztetik ve Osman Kayışoğlu, İstanbul Batı Trakya Türkleri Spor Kulübü Başkanı Hakan Güler, Soma Şube Başkanı Mehmet Akın, İzmit Şube Başkanı Lütfü Bodur, Üsküdar Şube Başkanı Hasan Küçük, Gaziosmanpaşa Şube Başkanı Şaban Sakalı, BATCEV Başkanı Musa Yurt, Zeytinburnu Batı Trakya Kuran Kursu Başkanı Haşan Şahin, eski şube başkanları, Zeytinburnu şube yönetim, kadın ve gençlik kurulu üyeleri ile çok sayıda Batı Trakyalı kapıda karşıladı.
21.02.2017
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği üyeleri "29 Ocak Milli Direniş Günü" 29. yıl anma etkinlikleri çerçevesinde 28 Ocak 2017 Cumartesi günü Anıtkabir'de Ata'nın huzurunda gerçekleştirdikleri Ankara Programının dönüş yolunda da programlarını sonlandırırken İzmit Milli Kimlik ve Direniş Anıtı ile İzmir Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk Anıtına karanfil bırakarak gece yarısı "29 Ocaklar Aydınlansın, Geleceğimiz Aydınlık Olsun" sloganı ile birer etkinlik düzenledi.
29.01.2017
29 Ocak Milli Direnişi Anma Programımı 28 Ocak Cumartesi Anıtkabir'de gerçekleştirilecektir.Anma Programına katılım sağlamak isteyen üyelerimizin Bilgi ve kayıt için 05359762318 nolu telefonunu 27 Ocak Cuma 20:00'a kadar aramaları rica olunur.
26.01.2017
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Zeytinburnu Şubesi Olağan Genel Kurulu 11 Ocak 2017 Çarşamba günü saat 20.00'da dernek merkezindeki konferans salonunda gerçekleştirildi. Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Av. Necmettin Hüseyin, Teşkilat Başkanı Musa Yurt, Genel Başkan Yardımcısı H. Vedat Meşeli, Genel Merkez Veznedarı Yrd. Doç Dr. Adnan Apti, Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Av. Hasan Hazıcı, İstanbul Batı Trakya Türkleri Spor Kulübü Başkanı Hakan Güler, BTTDD Gaziosmanpaşa Şube Başkanı Şaban Sakalı'nın katıldığı olağan genel kurul divan heyetinin seçiminden sonra saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı.
15.01.2017
... 10 ...