• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bttdd.zeytinburnusubesi
  • https://plus.google.com/+BTTDDzeytinburnu%C5%9Fubesi/posts
  • https://twitter.com/bttddzburnu

GEÇMİŞ DÖNEM Y.K.

Başlıksız Belge
BATI TRAKYA TÜRKLERİ DAYANIŞMA DERNEĞİ Z.BURNU ŞUBESİ

15 Nisan 1968 | 11 Mayıs 1969 

As BaşkanHüseyin GÜLGÜN
(07 Temmuz 1968'e kadar)
As BaşkanAsım ÖZTÜRK
(07 Temmuz 1968'den Sonra)
Genel SekreterHasan GENÇOĞLU
VeznedarAhmet ŞAHİN
Muhasipİsmail YURT
ÜyeAhmet GÜL
ÜyeMehmet ÇOLAK
Başkan
ÜyeMehmet ŞAHİN
Hüseyin YILMAZ
ÜyeMehmet BAYRAKTAR
11 Mayıs 1969 | 23 Şubat 1970
YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
As BaşkanHasan GENÇOĞLU
Genel SekreterAhmet AKSOY
VeznedarHüseyin BİLGİ
Muhasipİsmail YURT
ismail DERVİŞ
20.07.1969 Tarihinde İstifa eden muhasip İsmail YURT Yerine İsmail DERVİŞ Getirilmiştir.
Başkan
Hüseyin YILMAZ
23 Şubat 1970 | 4 Nisan 1971
YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
As BaşkanHüseyin GÜLGÜN
Genel SekreterYakup YILMAZ
VeznedarMehmet ŞAHİN
Muhasipİsmail YURT 
  
  
Başkan
 
Salih ŞAHİN
04 Nisan 1971 | 07 Ekim 1972
YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
As BaşkanAhmet GÜL
Genel SekreterHasan YAZICI
MuhasipHüseyin YILMAZ
VeznedarMehmet ŞAHİN
ÜyeAsım ÖZTÜRK
ÜyeSami HACIOĞLU
Başkan
 
Salih ŞAHİN
25 Ekim 1973 | 06 Nisan 1975
YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
As BaşkanSami ŞAHİN
Genel SekreterAhmet SALİHOĞLU
MuhasipAsım ÖZTÜRK
VeznedarMehmet ÇOLAK
ÜyeHüseyin MEHMETOĞLU
ÜyeSami HACIOĞLU
Başkan
 
Yakup YILMAZ
06 Nisan 1975 | 06 Ekim 1976
YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
As BaşkanSalih ŞAHİN
Genel SekreterHilmi ÇOLAK
MuhasipAsım ÖZTÜRK
VeznedarMehmet ŞAHİN
Spor Kolu BaşkanıSami YILMAZ
Merkez TemsilcisiYakup YILMAZ
Başkan
16.01.1976 Tarihinde İstifa Eden Muhasip Asım ÖZTÜRK Yerine Sami BAYRAMOĞLU Spor Kolu Başkanı Sami YILMAZ'ın Yerine Sami BAYRAKTAR Getirilmiştir.
Hüseyin BİLGİ
06 Ekim 1976 | 25 Ekim 1977
YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
As BaşkanSami HAİRULLA
Genel Sekreterİbrahim YAZICIOĞLU
Muzaffer HÜSEYİNOĞLU
MuhasipMusa YURT
VeznedarHasan GÜL
Spor Kolu Başkanı Asım ÖZTÜRK
Muzaffer HÜSEYİNOĞLU
Merkez TemsilcisiHüseyin BİLGİ
Başkan
17.12.1976 Tarihinde İstifa Eden Spor Kolu Başkanı Asım ÖZTÜRK Yerine Hamdi HACIBEDEL.
Genel Sekreter İbrahim YAZICIOĞLU Yerine Muzaffer HÜSEYİNOĞLU
Hilmi ÇOLAK
25 Ekim 1977 | 17 Şubat 1978
YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
As BaşkanSami HAYRULLAH
Genel SekreterMusa YURT
MuhasipHilmi ÇOLAK
VeznedarMazlum ŞAHİNLİ
Spor Kolu BaşkanıNiyazi ŞAHİN
Merkez Temsilcisiİbrahim YAZICIOĞLU
Başkan
 
Yakup YILMAZ
17 Şubat 1978 | 12 Ekim 1978
YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
As BaşkanSami HAİRULLA
Genel Sekreterİbrahim YAZICIOĞLU
MuhasipMazlum ŞAHİNLİ
VeznedarMuzaffer HÜSEYİNOĞLU
Spor Kolu BaşkanıNiyazi ŞAHİN
Ahmet AKSOY
Merkez TemsilcisiYakup YILMAZ
Başkan
21.05.1978 Tarihinde Alınan Karar İle Niyazi ŞAHİNYerine Ahmet AKSOY Getirilmiştir.
Musa YURT
12 Ekim 1978 | 03 Ekim 1979
YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
As BaşkanHasan BEKİROĞLU
Genel SekreterHamdi HACIBEDEL
MuhasipSami HAYRULLAH
VeznedarHüseyinTÜRKMEN
Spor Kolu BaşkanıRemzi AHMETOĞLU
Merkez TemsilcisiHasan ŞAHİNLİ
Başkan
 
Hasan YAZICI
03 Ekim 1979 | 8 Haziran 1980
YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
As BaşkanMehmet YILMAZ
Genel SekreterMazlum ŞAHİNLİ
MuhasipHüseyin TÜRKMEN
VeznedarSami BAYRAMOĞLU
Spor Kolu BaşkanıRemzi AHMETOĞLU
Merkez TemsilcisiMuzaffer SAR
Başkan
 
Hasan BEKİROĞLU
8 Haziran 1980 | 7 Eylül 1980
YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
As BaşkanMazlum ŞAHİNLİ
Genel SekreterSezai İHTİYAR
MuhasipHüseyin TÜRKMEN
VeznedarSalih HASANOĞLU
Spor Kolu BaşkanıRemzi AHMETOĞLU
Merkez TemsilcisiMuzaffer SAR
Başkan
 
Mehmet YILMAZ
24 Mart 1987 | 09 Ekim 1988 (Yeni Kayıt)
1.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
II. BaşkanSami HAYRULLAH
Genel SekreterSalih HACIDELİ
VeznedarMehmet YILMAZ
MuhasipHamdi İHTİYAR
Kültür KoluHamdi ESKİOĞLU
Merkez TemsilcisiHasan BEKİROĞLU
Başkan
 
Salih ALİBAŞOĞLU
09 Ekim 1988 | 24 Kasım 1989
2.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
II. BaşkanMehmet GENÇOĞLU
Genel SekreterSalih YÖRÜK
VeznedarMehmet Emin TÜRKMEN
MuhasipHüseyin HACIBEDEL
Kültür KoluHüseyin PALİKAR
Spor KoluMehmet HACIAHMET
Başkan
 
Musa YURT
24 Kasım 1989 | 07 Ekim 1990
2.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
II. BaşkanSalih YÖRÜK
Genel SekreterSalih YÖRÜK
VeznedarMehmet Emin TÜRKMEN
MuhasipHüseyin HACIBEDEL
Kültür KoluHüseyin PALİKAR
Spor KoluMehmet HACIMEHMET
Başkan
 
Mehmet GENÇOĞLU
07 Ekim 1990 | 22 Aralık 1991
3.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
II.BaşkanMehmet GENÇOĞLU
Genel SekreterMehmet YILMAZ
VeznedarMehmet TÜRKMEN
MuhasipHüseyin HACIDELİ
Kültür Kolu Hamdi ESKİOĞLU
Spor Kolu Mehmet HACIAHMET
Başkan
 
Salih HACIDELİ
22 Aralık 1991 | 11 Ekim 1992
3.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
II. BaşkanMehmet YILMAZ
SekreterMehmet YILMAZ
VeznedarMehmet TÜRKMEN
MuhasipHüseyin HACIDELİ
Kültür KoluHamdi ESKİOĞLU
Spor KoluMehmet HACIAHMET
Başkan
 
Mehmet GENÇOĞLU
11 Ekim 1992 | 13 Aralık 1993
4.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
II.BaşkanAsım GÜVEN
SekreterCihat YÖRÜK
VeznedarSedat FERHATOĞLU
MuhasipSedat KAHYA
Eğitim Kültür KoluHamdi KOCAAHMET
Gençlik Spor KoluOrhan SAR
Başkan
 
Hasan BEKİROĞLU
13 Aralık 1993 | 03 Ekim 1994
4.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
II. BaşkanHamdi KOCAAHMET
SekreterCihat YÖRÜK
VeznedarHüseyin MÜMİNOĞLU
MuhasipYüksel BAYKAL
Eğitim Kültür KoluSedat KAHYA
Gençlik Spor KoluOrhan SAR
Başkan
 
Av.Asım GÜVEN
03 Ekim 1994 | 13 Ekim 1996
5.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
II.BaşkanHüseyin HACIDELİ
SekreterHamdi ESKİOĞLU
VeznedarMehmet TÜRKMEN
MuhasipSalih MANAFOĞLU
Eğitim Kültür KoluHamdi KOCAAHMET
Gençlik Spor KoluSedat KAHYA
Başkan
 
Hasan BEKİROĞLU
11 Ekim 1996 | 24 Mart 1998
6.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
  
II.BaşkanBesim İSMAİLBAŞA
SekreterHasan BEKİROĞLU
VeznedarSelahattin GÜLER
MuhasipSalih YÖRÜK
Eğitim Kültür KoluMehmet ÖZGÜR
Gençlik Spor KoluYüksel BAYKAL
Başkan
 
İdris ŞAHİNLİ
24 Mart 1998 | 27 Eylül 1998
6.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
  
II.BaşkanMehmet ÖZGÜR
SekreterHasan BEKİROĞLU
VeznedarSelahattin GÜLER
MuhasipSalih YÖRÜK
Kültür ve Spor Koluİsmail KAHVECİ
Teşkilat BaşkanıAlaattin ÇORBACIK
Başkan
 
Besim İSMAİLBAŞA
27 Eylül 1998 | 30 Eylül 2000
7.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
  
II.BaşkanBesim İSMAİLBAŞA
SekreterAlaattin ÇORBACIK
VeznedarSami AHMEDİN
MuhasipSalih YÖRÜK
Eğitim Kütür KoluSedat FERHATOĞLU
Gençlik ve Spor Kolu Osman YILMAZ
Başkan
 
Mehmet GENÇOĞLU
30 Eylül 2000 | 23 Eylül 2002
8.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
  
II.BaşkanOsman YILMAZ
SekreterHasan BEKİROĞLU
VeznedarSelahattin GÜLER
MuhasipHamdi KOCAAHMET
Eğitim Kültür KoluÖzlem ÇELİK
Gençlik ve Spor KoluAlaattin ÇORBACIK
Başkan
 
Besim İSMAİLBAŞA
23 Eylül 2002 | 03 Ekim 2004
9.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
  
II.BaşkanHasan BEKİROĞLU
SekreterSedat FERHATOĞLU
VeznedarSelahattin GÜLER
MuhasipMehmet ŞAHİN
Eğitim Kültür KoluHamdi KOCAAHMET
Gençlik ve Spor KoluAlaattin ÇORBACIK
Başkan
 
Osman YILMAZ
*
03 Ekim 2004 | 14 Ocak 2007
10.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
  
II.BaşkanSedat FERHATOĞLU
SekreterHamdi KOCAAHMET
VeznedarHalil KİRACI
MuhasipMustafa UZUN
Eğitim Kültür KoluOrhan SAR
Gençlik ve Spor KoluSabri YILMAZ
Başkan
 
Besim İSMAİLBAŞA
14 Ocak 2007 | 10 Mayıs 2007
11.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
  
II.BaşkanHamdi KOCAAHMET
SekreterAsım GÜVEN
VeznedarHalil KİRACI
MuhasipOrhan SAR
Eğitim Kültür KoluMustafa UZUN
Gençlik ve Spor KoluRecep UYUR
Başkan
 
Besim İSMAİLBAŞA
10 Mayıs 2007 | 11 Ocak 2009
11.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
  
II. BaşkanMehmet ŞAHİN
SekreterAsım GÜVEN
VeznedarHalil KİRACI
Sosyal İşler SorumlusuOrhan SAR
Sivil Toplum Kuruluşların'dan SorumlusuMustafa UZUN
Gençlik Kadın Kolu Recep UYUR
Başkan
 
Besim İSMAİLBAŞA
11 Ocak 2009 | 14 Aralık 2009
12.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLER
  
Başkan Yardımcısı Osman YILMAZ
Genel SekreterSinan TÜRKMEN
Veznedar Murat BAYRAMOĞLU
Sosyal İşler sorml.Bşk Yrd. Hüseyin HACIDELİ
Sivil Toplum Kuruluşların'dan SorumlusuMehmet TÜRKMEN
Gençlik Kadın KoluMuhterem HALİLOĞLU
Başkan
 
Av.Asım GÜVEN
14 Aralık 2009 |19 Ocak 2011
12.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLER
  
Başkan Yardımcısı Hüseyin AHMEDİN
Genel SekreterMurat BAYRAMOĞLU
Veznedar Hasan DİLEK
Sosyal İşler sorumlu bşk. yrd. Onur HÜSEYİNOĞLU
Sivil Topl. Örgütlerin'den Sorumlu Bşk Yrd.Ersin YILMAZ
Gençlik Kadın KoluFerhat YILMAZ
Başkan
  
Orhan SAR
  
19 Ocak 2011 | 13 Ocak 2013
13.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLER
  
Başkan Yardımcısı Onur HÜSEYİNOĞLU
Genel SekreterMurat BAYRAMOĞLU
VeznedarHasan DİLEK
Sosyal İşler sorumlu bşk yrd. Mehmet HACIAHMET
Sivil Topl. Örgütlerin'den Sorumlu Bşk Yrd.Kenan MİMARLAR
Gençlik Kadın KoluFerhat YILMAZ
Başkan
  
Orhan SAR
  
<
BATI TRAKYA TÜRKLERİ DAYANIŞMA DERNEĞİ Z.BURNU ŞUBESİ

15 Nisan 1968 | 11 Mayıs 1969 

As BaşkanHüseyin GÜLGÜN
(07 Temmuz 1968'e kadar)
As BaşkanAsım ÖZTÜRK
(07 Temmuz 1968'den Sonra)
Genel SekreterHasan GENÇOĞLU
VeznedarAhmet ŞAHİN
Muhasipİsmail YURT
ÜyeAhmet GÜL
ÜyeMehmet ÇOLAK
Başkan
ÜyeMehmet ŞAHİN
Hüseyin YILMAZ
ÜyeMehmet BAYRAKTAR
11 Mayıs 1969 | 23 Şubat 1970
YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
As BaşkanHasan GENÇOĞLU
Genel SekreterAhmet AKSOY
VeznedarHüseyin BİLGİ
Muhasipİsmail YURT
ismail DERVİŞ
20.07.1969 Tarihinde İstifa eden muhasip İsmail YURT Yerine İsmail DERVİŞ Getirilmiştir.
Başkan
Hüseyin YILMAZ
23 Şubat 1970 | 4 Nisan 1971
YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
As BaşkanHüseyin GÜLGÜN
Genel SekreterYakup YILMAZ
VeznedarMehmet ŞAHİN
Muhasipİsmail YURT 
  
  
Başkan
 
Salih ŞAHİN
04 Nisan 1971 | 07 Ekim 1972
YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
As BaşkanAhmet GÜL
Genel SekreterHasan YAZICI
MuhasipHüseyin YILMAZ
VeznedarMehmet ŞAHİN
ÜyeAsım ÖZTÜRK
ÜyeSami HACIOĞLU
Başkan
 
Salih ŞAHİN
25 Ekim 1973 | 06 Nisan 1975
YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
As BaşkanSami ŞAHİN
Genel SekreterAhmet SALİHOĞLU
MuhasipAsım ÖZTÜRK
VeznedarMehmet ÇOLAK
ÜyeHüseyin MEHMETOĞLU
ÜyeSami HACIOĞLU
Başkan
 
Yakup YILMAZ
06 Nisan 1975 | 06 Ekim 1976
YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
As BaşkanSalih ŞAHİN
Genel SekreterHilmi ÇOLAK
MuhasipAsım ÖZTÜRK
VeznedarMehmet ŞAHİN
Spor Kolu BaşkanıSami YILMAZ
Merkez TemsilcisiYakup YILMAZ
Başkan
16.01.1976 Tarihinde İstifa Eden Muhasip Asım ÖZTÜRK Yerine Sami BAYRAMOĞLU Spor Kolu Başkanı Sami YILMAZ'ın Yerine Sami BAYRAKTAR Getirilmiştir.
Hüseyin BİLGİ
06 Ekim 1976 | 25 Ekim 1977
YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
As BaşkanSami HAİRULLA
Genel Sekreterİbrahim YAZICIOĞLU
Muzaffer HÜSEYİNOĞLU
MuhasipMusa YURT
VeznedarHasan GÜL
Spor Kolu Başkanı Asım ÖZTÜRK
Muzaffer HÜSEYİNOĞLU
Merkez TemsilcisiHüseyin BİLGİ
Başkan
17.12.1976 Tarihinde İstifa Eden Spor Kolu Başkanı Asım ÖZTÜRK Yerine Hamdi HACIBEDEL.
Genel Sekreter İbrahim YAZICIOĞLU Yerine Muzaffer HÜSEYİNOĞLU
Hilmi ÇOLAK
25 Ekim 1977 | 17 Şubat 1978
YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
As BaşkanSami HAYRULLAH
Genel SekreterMusa YURT
MuhasipHilmi ÇOLAK
VeznedarMazlum ŞAHİNLİ
Spor Kolu BaşkanıNiyazi ŞAHİN
Merkez Temsilcisiİbrahim YAZICIOĞLU
Başkan
 
Yakup YILMAZ
17 Şubat 1978 | 12 Ekim 1978
YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
As BaşkanSami HAİRULLA
Genel Sekreterİbrahim YAZICIOĞLU
MuhasipMazlum ŞAHİNLİ
VeznedarMuzaffer HÜSEYİNOĞLU
Spor Kolu BaşkanıNiyazi ŞAHİN
Ahmet AKSOY
Merkez TemsilcisiYakup YILMAZ
Başkan
21.05.1978 Tarihinde Alınan Karar İle Niyazi ŞAHİNYerine Ahmet AKSOY Getirilmiştir.
Musa YURT
12 Ekim 1978 | 03 Ekim 1979
YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
As BaşkanHasan BEKİROĞLU
Genel SekreterHamdi HACIBEDEL
MuhasipSami HAYRULLAH
VeznedarHüseyinTÜRKMEN
Spor Kolu BaşkanıRemzi AHMETOĞLU
Merkez TemsilcisiHasan ŞAHİNLİ
Başkan
 
Hasan YAZICI
03 Ekim 1979 | 8 Haziran 1980
YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
As BaşkanMehmet YILMAZ
Genel SekreterMazlum ŞAHİNLİ
MuhasipHüseyin TÜRKMEN
VeznedarSami BAYRAMOĞLU
Spor Kolu BaşkanıRemzi AHMETOĞLU
Merkez TemsilcisiMuzaffer SAR
Başkan
 
Hasan BEKİROĞLU
8 Haziran 1980 | 7 Eylül 1980
YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
As BaşkanMazlum ŞAHİNLİ
Genel SekreterSezai İHTİYAR
MuhasipHüseyin TÜRKMEN
VeznedarSalih HASANOĞLU
Spor Kolu BaşkanıRemzi AHMETOĞLU
Merkez TemsilcisiMuzaffer SAR
Başkan
 
Mehmet YILMAZ
24 Mart 1987 | 09 Ekim 1988 (Yeni Kayıt)
1.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
II. BaşkanSami HAYRULLAH
Genel SekreterSalih HACIDELİ
VeznedarMehmet YILMAZ
MuhasipHamdi İHTİYAR
Kültür KoluHamdi ESKİOĞLU
Merkez TemsilcisiHasan BEKİROĞLU
Başkan
 
Salih ALİBAŞOĞLU
09 Ekim 1988 | 24 Kasım 1989
2.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
II. BaşkanMehmet GENÇOĞLU
Genel SekreterSalih YÖRÜK
VeznedarMehmet Emin TÜRKMEN
MuhasipHüseyin HACIBEDEL
Kültür KoluHüseyin PALİKAR
Spor KoluMehmet HACIAHMET
Başkan
 
Musa YURT
24 Kasım 1989 | 07 Ekim 1990
2.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
II. BaşkanSalih YÖRÜK
Genel SekreterSalih YÖRÜK
VeznedarMehmet Emin TÜRKMEN
MuhasipHüseyin HACIBEDEL
Kültür KoluHüseyin PALİKAR
Spor KoluMehmet HACIMEHMET
Başkan
 
Mehmet GENÇOĞLU
07 Ekim 1990 | 22 Aralık 1991
3.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
II.BaşkanMehmet GENÇOĞLU
Genel SekreterMehmet YILMAZ
VeznedarMehmet TÜRKMEN
MuhasipHüseyin HACIDELİ
Kültür Kolu Hamdi ESKİOĞLU
Spor Kolu Mehmet HACIAHMET
Başkan
 
Salih HACIDELİ
22 Aralık 1991 | 11 Ekim 1992
3.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
II. BaşkanMehmet YILMAZ
SekreterMehmet YILMAZ
VeznedarMehmet TÜRKMEN
MuhasipHüseyin HACIDELİ
Kültür KoluHamdi ESKİOĞLU
Spor KoluMehmet HACIAHMET
Başkan
 
Mehmet GENÇOĞLU
11 Ekim 1992 | 13 Aralık 1993
4.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
II.BaşkanAsım GÜVEN
SekreterCihat YÖRÜK
VeznedarSedat FERHATOĞLU
MuhasipSedat KAHYA
Eğitim Kültür KoluHamdi KOCAAHMET
Gençlik Spor KoluOrhan SAR
Başkan
 
Hasan BEKİROĞLU
13 Aralık 1993 | 03 Ekim 1994
4.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
II. BaşkanHamdi KOCAAHMET
SekreterCihat YÖRÜK
VeznedarHüseyin MÜMİNOĞLU
MuhasipYüksel BAYKAL
Eğitim Kültür KoluSedat KAHYA
Gençlik Spor KoluOrhan SAR
Başkan
 
Av.Asım GÜVEN
03 Ekim 1994 | 13 Ekim 1996
5.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
 
II.BaşkanHüseyin HACIDELİ
SekreterHamdi ESKİOĞLU
VeznedarMehmet TÜRKMEN
MuhasipSalih MANAFOĞLU
Eğitim Kültür KoluHamdi KOCAAHMET
Gençlik Spor KoluSedat KAHYA
Başkan
 
Hasan BEKİROĞLU
11 Ekim 1996 | 24 Mart 1998
6.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
  
II.BaşkanBesim İSMAİLBAŞA
SekreterHasan BEKİROĞLU
VeznedarSelahattin GÜLER
MuhasipSalih YÖRÜK
Eğitim Kültür KoluMehmet ÖZGÜR
Gençlik Spor KoluYüksel BAYKAL
Başkan
 
İdris ŞAHİNLİ
24 Mart 1998 | 27 Eylül 1998
6.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
  
II.BaşkanMehmet ÖZGÜR
SekreterHasan BEKİROĞLU
VeznedarSelahattin GÜLER
MuhasipSalih YÖRÜK
Kültür ve Spor Koluİsmail KAHVECİ
Teşkilat BaşkanıAlaattin ÇORBACIK
Başkan
 
Besim İSMAİLBAŞA
27 Eylül 1998 | 30 Eylül 2000
7.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
  
II.BaşkanBesim İSMAİLBAŞA
SekreterAlaattin ÇORBACIK
VeznedarSami AHMEDİN
MuhasipSalih YÖRÜK
Eğitim Kütür KoluSedat FERHATOĞLU
Gençlik ve Spor Kolu Osman YILMAZ
Başkan
 
Mehmet GENÇOĞLU
30 Eylül 2000 | 23 Eylül 2002
8.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
  
II.BaşkanOsman YILMAZ
SekreterHasan BEKİROĞLU
VeznedarSelahattin GÜLER
MuhasipHamdi KOCAAHMET
Eğitim Kültür KoluÖzlem ÇELİK
Gençlik ve Spor KoluAlaattin ÇORBACIK
Başkan
 
Besim İSMAİLBAŞA
23 Eylül 2002 | 03 Ekim 2004
9.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
  
II.BaşkanHasan BEKİROĞLU
SekreterSedat FERHATOĞLU
VeznedarSelahattin GÜLER
MuhasipMehmet ŞAHİN
Eğitim Kültür KoluHamdi KOCAAHMET
Gençlik ve Spor KoluAlaattin ÇORBACIK
Başkan
 
Osman YILMAZ
*
03 Ekim 2004 | 14 Ocak 2007
10.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
  
II.BaşkanSedat FERHATOĞLU
SekreterHamdi KOCAAHMET
VeznedarHalil KİRACI
MuhasipMustafa UZUN
Eğitim Kültür KoluOrhan SAR
Gençlik ve Spor KoluSabri YILMAZ
Başkan
 
Besim İSMAİLBAŞA
14 Ocak 2007 | 10 Mayıs 2007
11.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
  
II.BaşkanHamdi KOCAAHMET
SekreterAsım GÜVEN
VeznedarHalil KİRACI
MuhasipOrhan SAR
Eğitim Kültür KoluMustafa UZUN
Gençlik ve Spor KoluRecep UYUR
Başkan
 
Besim İSMAİLBAŞA
10 Mayıs 2007 | 11 Ocak 2009
11.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLERİ
  
II. BaşkanMehmet ŞAHİN
SekreterAsım GÜVEN
VeznedarHalil KİRACI
Sosyal İşler SorumlusuOrhan SAR
Sivil Toplum Kuruluşların'dan SorumlusuMustafa UZUN
Gençlik Kadın Kolu Recep UYUR
Başkan
 
Besim İSMAİLBAŞA
11 Ocak 2009 | 14 Aralık 2009
12.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLER
  
Başkan Yardımcısı Osman YILMAZ
Genel SekreterSinan TÜRKMEN
Veznedar Murat BAYRAMOĞLU
Sosyal İşler sorml.Bşk Yrd. Hüseyin HACIDELİ
Sivil Toplum Kuruluşların'dan SorumlusuMehmet TÜRKMEN
Gençlik Kadın KoluMuhterem HALİLOĞLU
Başkan
 
Av.Asım GÜVEN
14 Aralık 2009 |19 Ocak 2011
12.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLER
  
Başkan Yardımcısı Hüseyin AHMEDİN
Genel SekreterMurat BAYRAMOĞLU
Veznedar Hasan DİLEK
Sosyal İşler sorumlu bşk. yrd. Onur HÜSEYİNOĞLU
Sivil Topl. Örgütlerin'den Sorumlu Bşk Yrd.Ersin YILMAZ
Gençlik Kadın KoluFerhat YILMAZ
Başkan
  
Orhan SAR
  
19 Ocak 2011 | 13 Ocak 2013
13.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLER
  
Başkan Yardımcısı Onur HÜSEYİNOĞLU
Genel SekreterMurat BAYRAMOĞLU
VeznedarHasan DİLEK
Sosyal İşler sorumlu bşk yrd. Mehmet HACIAHMET
Sivil Topl. Örgütlerin'den Sorumlu Bşk Yrd.Kenan MİMARLAR
Gençlik Kadın KoluFerhat YILMAZ
Başkan
  
Orhan SAR
  
13 Ocak 2013 | 11 Ocak 2015
14.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLER
  
Başkan Yardımcısı Onur HÜSEYİNOĞLU
Hüseyin AHMEDİN
Genel SekreterMurat BAYRAMOĞLU
VeznedarHasan DİLEK
Sosyal İşler sorumlu bşk yrd. Hüseyin DERVİŞ
Fatih HACIBEDEL
Sivil Topl. Örgütlerin'den Sorumlu Bşk Yrd.Eser IŞKIN
Gençlik Kadın KoluFerhat YILMAZ
Başkan
Onur HÜSEYİNOĞLU'nun Yerine Hüseyin AHMEDİN
HÜSEYİN DERVİŞ'nin Yerine Fatih HACIBEDEL Getirlmiştir.
Sinan TÜRKMEN
11 Ocak 2015 | 11 Ocak 2017
15.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLER
  
Başkan YardımcısıFerit DOĞAN
Genel SekreterFatih HACIBEDEL
VeznedarMustafa UZUN
Sosyal İşler sorumlu bşk yrd.Kenan MİMARLAR
Sivil Topl. Örgütlerin'den Sorumlu Bşk Yrd.Hasan MOLAALİ
Gençlik Kadın KoluHüseyin KOÇ
Başkan
Besim İSMAİLBAŞA 
11 Ocak 2017 | 11 Ocak 2020
16.DÖNEM YÖNETİM KURULU VE GÖREVLER
  
Başkan YardımcısıKenant MİMARLAR
Genel SekreterMurat BAYRAMOĞLU
VeznedarHasan DİLEK
Sosyal İşler sorumlu bşk yrd.Evren OCAK
Sivil Topl. Örgütlerin'den Sorumlu Bşk Yrd.Hüseyin KOÇ
Gençlik Kadın KoluSelim AHMEDİN
Başkan
Fatih HACIBEDEL

Yorumlar - Yorum Yaz